Axar.az
Yuxarı
Ana səhifə |     Manşetlər |     Arxiv |     Online ödəmə |     Mobil versiya
24 Noyabr 2017


ELS "ekzit-pol"un nəticələrini açıqladı - Siyahı/Yenilənir

Ana səhifə Gündəm
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ELS müstəqil araşdırma mərkəzi Azərbaycan parlament seçkilərində bazar günü seçicilər arasında keçirilmiş "ekzit-pol"un nəticələrini açıqlayıb.

Axar.az xəbər verir ki, bu barədə mərkəzin rəhbəri İradə Yaqubova mətbuat konfransında deyib. Onun sözlərinə görə, Ekzit-poll 118 seçki dairəsində aparılıb.

Araşdırmada 165 min respondent iştirak edib. Məlumatın toplanması prosesi normal keçib.

Dairə

Dairənin adı

Namizədin soyadı

Toplanılan səslər faizi

8

8 SAYLI BİNƏQƏDİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Azay Quliyev (bitərəf)

63,1

9

9 SAYLI BİNƏQƏDİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Kəmaləddin Qafarov (YAP)

62,7

10

10 SAYLI BİNƏQƏDİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Madər Musayev

75,4

11

11 SAYLI QARADAĞ SEÇKİ DAİRƏSİ

Aydın Hüseynov (YAP)

62,4

12

12 SAYLI QARADAĞ-BİNƏQƏDİ-YASAMAL SEÇKİ DAİRƏSİ

Mixail Zabelin (YAP)

67,6

13

13 SAYLI XƏZƏR-PİRALLAHİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Rauf Əliyev (YAP)

74,4

14

14 SAYLI XƏZƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Mehriban Əliyeva (YAP)

96,7

15

15 SAYLI YASAMAL BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Ülvi Quliyev (bitərəf)

53,1

16

16 SAYLI YASAMAL İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Aytən Mustafayeva (bitərəf)

50,9

17

17 SAYLI YASAMAL ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Elşad Həsənov (bitərəf)

52,4

18

18 SAYLI NƏRİMANOV-NİZAMİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Rasim Musabəyov )bitərəf)

55,3

19

19 SAYLI NƏRİMANOV BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Hikmət Məmmədov (YAP)

49,8

20

20 SAYLI NƏRİMANOV İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Adil Əliyev (bitərəf)

59,9

21

21 SAYLI NƏSİMİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Məlahət İbrahimqızı (YAP)

69,3

22

22 SAYLI NƏSİMİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Asim Mollazadə (ADİSP)

56,7

23

23 SAYLI NƏSİMİ-SƏBAİL SEÇKİ DAİRƏSİ

Ziyad Səmədzadə (bitərəf)

74,1

24

24 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Rövnəq Abdullayev (YAP)

76,9

25

25 SAYLI NİZAMİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Sədaqət Vəliyeva (YAP)

66,6

26

26 SAYLI SABUNÇU BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Fazil Mustafa (BQP)

51,4

27

27 SAYLI SABUNÇU İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Dilarə Cəbrayılova (YAP)

64,9

28

28 SAYLI SABUNÇU ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Eldar Quliyev (bitərəf)

56,1

29

29 SAYLI SƏBAİL SEÇKİ DAİRƏSİ

Şəmsəddin Hacıyev (YAP)

63,1

30

30 SAYLI SURAXANİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Sevinc Fətəliyeva (YAP)

67,9

31

31 SAYLI SURAXANİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Fərəc Quliyev (MDHP)

39,1

32

32 SAYLI SURAXANİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Ağacan Abıyev (YAP)

71,9

33

33 SAYLI XƏTAİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Hüseynbala Mirələmov (YAP)

68,7

34

34 SAYLI XƏTAİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Fuad Muradov (bitərəf)

64,6

35

35 SAYLI XƏTAİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Araz Əlizadə (ASDP)

44,9

36

36 SAYLI XƏTAİ DÖRDÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Səməd Seyidov (YAP)

74,1

37

37 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ

Pərvin Kərimzadə (YAP)

59,9

38

38 SAYLI NİZAMİ İKİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ

Naqif Həmzəyev (YAP)

61,7

39

39 SAYLI KƏPƏZ BİRİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ

Xanlar Fətiyev (YAP)

60,1

40

40 SAYLI KƏPƏZ İKİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ

Musa Quliyev (YAP)

53,1

41

41 SAYLI SUMQAYİT BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Mirzəcan 2əlilov (özü-YAP)

62,1

42

42 SAYLI SUMQAYİT İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Tahir Mirkişili (YAP)

59,7

43

43 SAYLI SUMQAYİT ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ

Muxtar Babayev (YAP)

65,3

44

44 SAYLI SUMQAYİT-XİZİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Hacı Salayev (bitərəf)

64,9

45

45 SAYLI ABŞERON SEÇKİ DAİRƏSİ

Oqtay Əsədov (YAP)

70,1

46

46 SAYLI ŞİRVAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Rafael Cəbrayılov (bitərəf)

63,5

47

47 SAYLI MİNGƏÇEVİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Aydın Mirzəzadə (YAP)

56,1

48

48 SAYLI YEVLAX SEÇKİ DAİRƏSİ

İlham Məmmədov (YAP)

65,9

49

49 SAYLI YEVLAX-MİNGƏÇEVİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Əli Hüseynli (YAP)

69,1

50

50 SAYLI ABŞERON-QOBUSTAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Zeynəb Xanlarova (bitərəf)

66,1

51

51 SAYLI QUSAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Azər Badamov (YAP)

59,9

52

52 SAYLI QUBA SEÇKİ DAİRƏSİ

Vahid Əhmədov (bitərəf)

53,7

53

53 SAYLI QUBA-QUSAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Evda Abramov (YAP)

62,5

54

54 SAYLI ŞABRAN-SİYƏZƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

Tahir Süleymanov (YAP)

74,5

55

55 SAYLI XAÇMAZ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Eldəniz Səlimov (YAP

67,1

56

56 SAYLI XAÇMAZ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

İlham Əliyev (YAP)

65,5

57

57 SAYLI KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Müslüm Məmmədov (bitərəf)

61,7

58

58 SAYLI HACİQABUL-KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Rafael Hüseynov (VHP)

56,6

59

59 SAYLI SALYAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Əliağa Hüseynov (bitərəf)

71,4

60

60 SAYLI SALYAN-NEFTÇALA SEÇKİ DAİRƏSİ

Fəzail Ağamalı (AVP)

67,7

61

61 SAYLI NEFTÇALA SEÇKİ DAİRƏSİ

Arif Rəhimzadə (YAP)

71,5

62

62 SAYLI SAATLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Əflatun Amaşov (bitərəf)

67,4

63

63 SAYLI SABİRABAD BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Elçin Quliyev (YAP)

66,1

64

64 SAYLI SABİRABAD İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Rüstəm Xəlilov (YAP)

61,3

65

65 SAYLI SAATLİ-SABİRABAD-KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Əhliman Əmiraslanov (YAP)

72,7

66

66 SAYLI BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Xanhüseyn Kazımlı (ASRP)

66,9

67

67 SAYLI CƏLİLABAD ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Malik Həsənov (YAP)

66,9

68

68 SAYLI CƏLİLABAD KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Mirkazım Kazımov (YAP)

84,9

69

69 SAYLI CƏLİLABAD-MASALLİ-BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Fəzail İbrahimli (VHP)

67,3

70

70 SAYLI MASALLİ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Nəriman Əliyev (YAP)

65,4

71

71 SAYLI MASALLİ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Elmira Axundova (bitərəf)

62,2

72

72 SAYLI YARDİMLİ-MASALLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Musa Qasımlı (bitərəf)

59,9

73

73 SAYLI LƏNKƏRAN ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Rüfət Quliyev (bitərəf)

63,1

74

74 SAYLI LƏNKƏRAN KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Hadı Rəcəbli (YAP)

67,8

75

75 SAYLI LƏNKƏRAN-MASALLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Cavanşir Paşazadə (YAP)

69,9

76

76 SAYLI LƏNKƏRAN-ASTARA SEÇKİ DAİRƏSİ

Ziyafət Əsgərov (YAP)

73,1

77

77 SAYLI ASTARA SEÇKİ DAİRƏSİ

Rəşad Mahmudov (YAP)

66,7

78

78 SAYLI LERİK SEÇKİ DAİRƏSİ

İqbal Məmmədov (YAP)

67,6

79

79 SAYLI İMİŞLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Əsabil Qasımov (YAP)

73,3

80

80 SAYLI İMİŞLİ-BEYLƏQAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Çingiz Qənizadə (bitərəf)

63,1

81

81 SAYLI BEYLƏQAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Şahin İsmayılov (YAP)

58,7

82

82 SAYLI AĞCABƏDİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Tahir Rzayev (YAP)

60,7

83

83 SAYLI AĞCABƏDİ-FÜZULİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Aqil Abbas (bitərəf)

62,9

84

84 SAYLI FÜZULİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Bahar Muradova (YAP)

71,2

85

85 SAYLI ŞAMAXİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Elxan Süleymanov (bitərəf)

66,7

86

86 SAYLI İSMAYİLLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Novruzəli Aslanov (bitərəf)

67,1

87

87 SAYLI AĞSU-İSMAYİLLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Tahir Kərimli (Vəhdət)

67,2

88

88 SAYLI GÖYÇAY SEÇKİ DAİRƏSİ

Sabir Hacıyev (VBP)

56,7

89

89 SAYLI GÖYÇAY-AĞDAŞ SEÇKİ DAİRƏSİ

Elman Nəsirov (YAP)

58,1

90

90 SAYLI AĞDAŞ SEÇKİ DAİRƏSİ

Çingiz Əsədulleyev (bitərəf)

50,4

91

91 SAYLI UCAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Vüsal Hüseynov (YAP)

59,9

92

92 SAYLI ZƏRDAB-UCAR SEÇKİ DAİRƏSİ

Jalə Əliyeva (bitərəf)

52,7

93

93 SAYLI BƏRDƏ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Gövhər Baxşəliyeva (bitərəf)

69,9

94

94 SAYLI BƏRDƏ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Zahid Oruc (bitərəf)

68,2

95

95 SAYLI TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Sahib Əliyev (bitərəf)

62,8

96

96 SAYLI GORANBOY-NAFTALAN SEÇKİ DAİRƏSİ

Mahir Aslanov (bitərəf)

65,4

97

97 SAYLI GORANBOY-AĞDAM-TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Ağalar Vəliyev (YAP)

72,7

98

98 SAYLI ŞƏMKİR ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Sahibə Qafarova (YAP)

76,1

99

99 SAYLI ŞƏMKİR KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Sona Əliyeva (YAP)

73,4

100

100 SAYLI ŞƏMKİR-DAŞKƏSƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

Kamran Bayramov (YAP)

66,4

101

101 SAYLI GÖYGÖL-DAŞKƏSƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

Rövşən Rzayev (bitərəf)

66,7

102

102 SAYLI SAMUX-ŞƏMKİR SEÇKİ DAİRƏSİ

Valeh Ələsgərov (bitərəf)

72,1

103

103 SAYLI GƏDƏBƏY SEÇKİ DAİRƏSİ

Sevinc Hüseynova (YAP)

74,4

104

104 SAYLI GƏDƏBƏY-TOVUZ SEÇKİ DAİRƏSİ

Rafiq Məmmədhəsənov (YAP)

66,7

105

105 SAYLI TOVUZ SEÇKİ DAİRƏSİ

Qənirə Paşayeva (bitərəf)

61,8

106

106 SAYLI TOVUZ-QAZAX-AĞSTAFA SEÇKİ DAİRƏSİ

Ülviyyə Ağayeva (bitərəf)

58,1

107

107 SAYLI QAZAX SEÇKİ DAİRƏSİ

Kamran Nəbizadə (bitərəf)

62,2

108

108 SAYLI AĞSTAFA SEÇKİ DAİRƏSİ

Nizami Cəfərov (YAP)

73,1

109

109 SAYLI BALAKƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

Nəsib Məhəməliyev (YAP)

67,1

110

110 SAYLI ZAQATALA SEÇKİ DAİRƏSİ

Elşən Musayev (ADMP)

54,5

111

111 SAYLI ZAQATALA-BALAKƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

Kamilə Əliyeva (YAP)

48,7

112

112 SAYLI QAX SEÇKİ DAİRƏSİ

Azər Kərimli (bitərəf)

53,7

113

113 SAYLI ŞƏKİ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Yaqub Mahmudov (YAP)

56,1

114

114 SAYLI ŞƏKİ KƏND BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Əli Məsimli (bitərəf)

48,8

115

115 SAYLI ŞƏKİ KƏND İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Cavanşir Feyziyev (bitərəf)

59,7

116

116 SAYLI QƏBƏLƏ SEÇKİ DAİRƏSİ

Fəttah Heydərov (bitərəf)

82,2

117

117 SAYLI OĞUZ-QƏBƏLƏ SEÇKİ DAİRƏSİ

Aqiyə Naxçıvanlı (YAP)

73,9

118

118 SAYLI AĞDAM ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Bəxtiyar Əliyev (bitərəf)

62,1

119

119 SAYLI AĞDAM KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Bəxtiyar Sadıqov (YAP)

66,1

120

120 SAYLI CƏBRAYİL-QUBADLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Astan Şahverdiyev (YAP)

64,3

121

121 SAYLI LAÇİN SEÇKİ DAİRƏSİ

Mahir Abbaszadə (YAP)

60,9

122

122 SAYLI XANKƏNDİ SEÇKİ DAİRƏSİ

Flora Qasımova (bitərəf)

53,9

123

123 SAYLI KƏLBƏCƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

Cavid Qurbanov (YAP)

78,8

124

124 SAYLI ŞUŞA-AĞDAM-XOCALİ-XOCAVƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

Elman Məmmədov (YAP)

66,1

125

125 SAYLI ZƏNGİLAN-QUBADLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

İmamverdi İsmayılov (YAP)

62,7

Tarix
2015.11.01 / 20:50
Müəllif
Axar.az
Şərhlər
loading...
Digər xəbərlər

Azərbaycan ilə artıq 15 ildir ki... - Kezbere

Ordumuz taktiki təlimlər keçdi

Avropadakı azərbaycanlılar aksiyaya başladı - Foto

İlham Əliyev Sisiyə məktub göndərdi

Sərkisyan bu gün Qarabağ etirafı edəcək? - İrəvan şokda

Qərb Türkiyədən niyə bu qədər ehtiyat edir – Şərh

ABŞ uduzdu: Rusiya bu bölgəni ələ keçirdi

Türkiyə S-400-dən imtina edə bilər? – Sanksiya hədəsi

SOS: Türkiyəyə qarşı dağıdıcı plan...

Türkiyə Soçidə buna razılaşmağa məcbur oldu – Şərh

KULT
<>
Xəbər xətti
 
  
  
  
  
Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla