Axar.az
Yuxarı
Ana səhifə |     Manşetlər |     Arxiv |     Online ödəmə |     Mobil versiya
18 Noyabr 2017


Millət vəkili seçilənlərin ilkin siyahısı – Rəsmi

Ana səhifə Gündəm
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

01:34

Bu dəqiqələrdə Mərkəzi Seçki Komissiyasının sədri Məzahir Pənahov MSK üzvləri ilə birgə seçkinin nəticələri ilə bağlı mətbuat konfransı keçirir.

Axar.az xəbər verir ki, M.Pənahov 5056 seçki məntəqəsinin (91 faiz) nəticələrinin artıq hazır olduğunu bildirdi və hesablanan səslər əsasında Milli Məclisə seçkilərdə qalib gələn namizədlərin adını açıqlayır.

***

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi – Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi – Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan dairəsi - Mehbalıyev Səttar Suliddin oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi – İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi – Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi – Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

7 saylı Ordubad-Culfa dairəsi - Həsənquliyev Qüdrət Müzəffər oğlu

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi –Quliyev Azay Əjdər oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi – Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi –Musayev Madər Ələsgər oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi – Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi - Yasamal seçki dairəsi – Zabelin Mixail Yuryeviç

13 saylı Xəzər – Pirallahı seçki dairəsi – Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi – Əliyeva Mehriban Arif qızı

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi – Quliyev Ülvi Zahid oğlu

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi – Mustafayeva Aytən İnqlab qızı

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi – Həsənov Elşad Eldar oğlu

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi – Musabəyov Rasim Nəsrəddin oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi – Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi – Əliyev Adil Abış oğlu

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi – İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi – Mollazadə Asim Nazim oğlu

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi –Səmədzadə Ziyad Əliabbas oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi – Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi – Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi – Mustafa Fazil Qəzənfər oğlu

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi – Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi – Quliyev Eldar Allahyar oğlu

29 saylı Səbail seçki dairəsi – Hacıyev Şəmsəddin Hümbət oğlu

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi – Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi –Quliyev Fərəc İbrahim oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi – Abıyev Ağacan Qulam oğlu

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi – Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi – Muradov Fuad Rauf oğlu

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi – ?

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi – Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi – Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi – Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi – Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi – Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi – Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi – Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi – Babayev Muxtar Bahadur oğlu

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi – Salayev Hacı Hacıbaba oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi – Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 saylı Şirvan seçki dairəsi – Cəbrayılov Rəfael Kamil oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi – Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi – Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi – Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

50 saylı Abşeron-Qobustan dairəsi- Xanlarova Zeynəb Yəhya qızı

51 saylı Qusar seçki dairəsi – Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba seçki dairəsi – Əhmədov Vahid Qazməmməd oğlu

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi – Abramov Yevda Sasunoviç

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi – Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi – Səlimov Eldəniz Adil

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi – Əliyev İlham Əli Səftər oğlu

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi – Məmmədov Müslüm Mürsəl oğlu

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi – Hüseynov Rəfael Baba oğlu

59 saylı Salyan seçki dairəsi – Hüseynov Əliağa İzzət oğlu

60 saylı Salyan-Neftçala dairəsi - Ağamalı Fəzail Rəhim oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi – Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

62 saylı Saatlı seçki dairəsi – Amaşov Əflatun Əhməd oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi – Quliyev Elçin Bəybala oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi – Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi – Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

66 saylı Biləsuvar dairəsi - Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi – Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi – Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi – İbrahimli Fəzail Feyruz oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi – Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi – Axundova Elmira Hüseyn qızı

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi – Qasımlı Musa Cəfər oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi – Quliyev Rüfət Atakişi oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi – Rəcəbli Hadı Musa oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi – Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi – Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi – Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi – Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi – Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi – Qənizadə Çingiz Aşralı

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi – İsmayılov Şahin Əmir oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi – Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi – Abbasov Aqil Məhəmməd oğlu

84 saylı Füzuli seçki dairəsi – Muradova Bahar Əvəz qızı

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi – Süleymanov Elxan Sirac oğlu

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi – Aslanov Novruzəli Davud oğlu

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi – Kərimli Tahir Zayıdağa oğlu

88 saylı Göyçay seçki dairəsi – Hacıyev Sabir Kamal oğlu

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi – Nəsirov Elman Xudam oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi – Əsədullayev Çingiz Rauf oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi – Hüseynov Vüsal Afqan oğlu

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi – Əliyeva Jalə Fazil qızı

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi - Baxşəliyeva Gövhər Baxşəli qızı

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi – Oruc Zahid Məhərrəm oğlu

95 saylı Tərtər seçki dairəsi – Alıyev Sahib Eyvaz oğlu

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi – Aslanov Mahir Məhəmmədəli oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi – Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi – Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi – Əliyeva Sona Sakit qızı

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi – Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi – Rzayev Rövşən Şükür oğlu

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi – Ələsgərov Valeh Feyruz oğlu

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi – Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi – Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

105 saylı Tovuz seçki dairəsi – Paşayeva Qənirə Ələsgər qızı

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi – Ağayeva Ülviyyə Cavanşır qızı

107 saylı Qazax seçki dairəsi – Nəbizadə Kamran Telman oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi – Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi – Məhməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi – Musayev Elşən Məmmədhənifə oğlu

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi – Əliyeva Kamilə Əlağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi – Kərimli Azər Şəmşid oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi – Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi – Məsimli Əli Əhməd oğlu

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi – Feyziyev Cavanşır Əyyub oğlu

116 saylı Qəbələ dairəsi - Heydərov Fəttah Səməd oğlu

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi – Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi – Əliyev Bəxtiyar Həmzə oğlu

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi – Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi – Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi – Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

122 saylı Xankəndi dairəsi - Qasımova Flora Qasım qızı

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi – Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi – Məmmədov Elman Camal oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi – İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu.

Tarix
2015.11.02 / 01:45
Müəllif
Axar.az
Şərhlər
loading...
Digər xəbərlər

Onların Qarabağa qanunsuz səfəri... - Meksika KİV-i

"Reket"lərlə mübarizə: Media kapitanları danışdı - Video

İlham Əliyev sərəncam imzaladı

Lavrov Bakıda kimlərlə görüşəcək - XİN

Qarabağ həlli mümkün olmayan problemdir? – Malaşenko

Putinin əsas planı: Türkiyə ilə yaxınlıq səbəbi...

Lavrovun Bakı səfəri: bu, müharibədən yaxşıdır – Deputat

Putinlə Qarabağı müzakirə etdik, 5 rayon… - Ərdoğan

Moskva və Ankaranın “Qarabağ testi” - Şərh

Ərdoğan-Putin görüşü: Bu şəhər azad olunur

KULT
<>
Xəbər xətti
 
  
  
  
  
Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla