Axar.az
Yuxarı
Ana səhifə |     Manşetlər |     Arxiv |     Online ödəmə |     Mobil versiya
22 Oktyabr 2018


Dünya çempionatının təqvimi

Ana səhifə İdman
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Braziliyada təşkil olunacaq dünya çempionatının başlanmasına az vaxt qalır.

Sayca 20-ci olacaq mundiala Braziliya - Xorvatiya matçı ilə start veriləcək.

Həmin görüş Bakı vaxtı ilə gecə saat 01:00-da (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun, saat 17:00-da) başlayacaq.

Qeyd edək ki, dünya çempionatının oyunlarının başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.

Dünya çempionatının təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:

13 iyun (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun)

A qrupu

01:00. Braziliya - Xorvatiya

21:00. Meksika - Kamerun

14 iyun

B qrupu

00:00. İspaniya - Hollandiya

03:00. Çili - Avstraliya

C qrupu

21:00. Kolombiya - Yunanıstan

15 iyun

D qrupu

00:00. Uruqvay - Kosta Rika

03:00 İngiltərə - İtaliya

C qrupu

06:00. Fil Dişi Sahili - Yaponiya

E qrupu

21:00. İsveçrə - Ekvador

16 iyun

E qrupu

00:00. Fransa - Honduras

F qrupu

03:00. Argentina - Bosniya və Herseqovina

G qrupu

21:00. Almaniya - Portuqaliya

17 iyun

F qrupu

00:00. İran - Nigeriya

G qrupu

03:00. Qana - ABŞ

H qrupu

21:00. Belçika - Əlcəzair

18 iyun

A qrupu

00:00. Braziliya - Meksika

H qrupu

03:00. Rusiya - Cənubi Koreya

B qrupu

21:00. Avstraliya - Hollandiya

19 iyun

B qrupu

00:00. İspaniya - Çili

A qrupu

03:00. Kamerun - Xorvatiya

C qrupu

21:00. Kolumbiya - Fil Dişi Sahili

20 iyun

D qrupu

00:00. Uruqvay - İngiltərə

C qrupu

03:00. Yaponiya - Yunanıstan

D qrupu

21:00. İtaliya - Kosta Rika

21 iyun

E qrupu

00:00. İsveçrə - Fransa

E qrupu

03:00. Honduras - Ekvador

F qrupu

21:00. Argentina - İran

22 iyun

G qrupu

00:00. Almaniya - Qana

F qrupu

03:00. Nigeriya - Bosniya və Herseqovina

H qrupu

21:00. Belçika - Rusiya

23 iyun

H qrupu

00:00. Cənubi Koreya - Əlcəzair

G qrupu

03:00. ABŞ - Portuqaliya

B qrupu

21:00. Avstraliya - İspaniya

21:00. Hollandiya - Çili

24 iyun

A qrupu

01:00. Kamerun - Braziliya

01:00. Xorvatiya - Meksika

D qrupu

21:00. Kosta Rika - İngiltərə

21:00. İtaliya - Uruqvay

25 iyun

C qrupu

01:00. Yunanıstan - Fil Dişi Sahili

01:00. Yaponiya - Kolumbiya

F qrupu

21:00. Bosniya və Herseqovina - İran

21:00. Nigeriya - Argentina

26 iyun

E qrupu

01:00. Ekvador - Fransa

01:00. Honduras - İsveçrə

G qrupu

21:00. Portuqaliya - Qana

21:00. ABŞ - Almaniya

27 iyun

H qrupu

01:00. Əlcəzair - Rusiya

01:00. Cənubi Koreya - Belçika

1/8 final

28 iyun

1. 21:00. A1 - B2

29 iyun

2. 01:00. C1 - D2

3. 21:00. B1 - A2

30 iyun

4. 01:00. D1 - C2

5. 21:00. E1 - F2

1 iyul

6. 01:00. G1 - H2

7. 21:00. F1 - E2

2 iyul

8. 01:00. H1 - G2

1/4 final

5 iyul

I. 01:00. 1-in qalibi ilə 2-nin qalibi

II. 21:00. 5-in qalibi ilə 6-nın qalibi

6 iyul

III. 01:00. 3-cü cütün qalibi ilə 4-cü cütün qalibi

IV. 21:00. 7-ci cütün qalibi ilə 8-ci cütün qalibi

Yarımfinal

9 iyul

01:00. I cütün qalibi ilə II cütün qalibi

10 iyul

01:00. III cütün qalibi ilə IV cütün qalibi

3-cü yer uğrunda oyun

13 iyul, saat 01:00.

Final

14 iyul, saat 00:00. /Qol.az/

Tarix
2014.06.09 / 10:30
Müəllif
Axar.az
Şərhlər
Загрузка...
Digər xəbərlər

Güləşçimiz karyerasında ilk dəfə finala yüksəldi

"Keşlə" erkən vurduğu qolla qalib gəldi

“Milan”dan Fatih Terimlə bağlı paylaşım

Ronaldodan futbol tarixində yeni rekord

Messi üçün çox pis xəbər: Oynamayacaq

Bordin məğlubiyyətdən danışdı: Zəif cəhətlər...

Millimiz Avropa birinciliyində ilk medalını qazandı

Qurban Qurbanov da təsdiqlədi: Texniki məğlubiyyət olacaq

"Qarabağ"a texniki məğlubiyyət verilə bilər

"Qəbələ" "Neftçi"ni dayandırdı, "Qarabağ" qalib gəldi

KULT
<>
Xəbər xətti
 
  
  
  
  
  
Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla