Axar.az
Yuxarı
Ana səhifə |     Manşetlər |     Arxiv |     Online ödəmə |     Mobil versiya
23 May 2018


Dünya çempionatının təqvimi

Ana səhifə İdman
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Braziliyada təşkil olunacaq dünya çempionatının başlanmasına az vaxt qalır.

Sayca 20-ci olacaq mundiala Braziliya - Xorvatiya matçı ilə start veriləcək.

Həmin görüş Bakı vaxtı ilə gecə saat 01:00-da (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun, saat 17:00-da) başlayacaq.

Qeyd edək ki, dünya çempionatının oyunlarının başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.

Dünya çempionatının təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:

13 iyun (Braziliya vaxtı ilə 12 iyun)

A qrupu

01:00. Braziliya - Xorvatiya

21:00. Meksika - Kamerun

14 iyun

B qrupu

00:00. İspaniya - Hollandiya

03:00. Çili - Avstraliya

C qrupu

21:00. Kolombiya - Yunanıstan

15 iyun

D qrupu

00:00. Uruqvay - Kosta Rika

03:00 İngiltərə - İtaliya

C qrupu

06:00. Fil Dişi Sahili - Yaponiya

E qrupu

21:00. İsveçrə - Ekvador

16 iyun

E qrupu

00:00. Fransa - Honduras

F qrupu

03:00. Argentina - Bosniya və Herseqovina

G qrupu

21:00. Almaniya - Portuqaliya

17 iyun

F qrupu

00:00. İran - Nigeriya

G qrupu

03:00. Qana - ABŞ

H qrupu

21:00. Belçika - Əlcəzair

18 iyun

A qrupu

00:00. Braziliya - Meksika

H qrupu

03:00. Rusiya - Cənubi Koreya

B qrupu

21:00. Avstraliya - Hollandiya

19 iyun

B qrupu

00:00. İspaniya - Çili

A qrupu

03:00. Kamerun - Xorvatiya

C qrupu

21:00. Kolumbiya - Fil Dişi Sahili

20 iyun

D qrupu

00:00. Uruqvay - İngiltərə

C qrupu

03:00. Yaponiya - Yunanıstan

D qrupu

21:00. İtaliya - Kosta Rika

21 iyun

E qrupu

00:00. İsveçrə - Fransa

E qrupu

03:00. Honduras - Ekvador

F qrupu

21:00. Argentina - İran

22 iyun

G qrupu

00:00. Almaniya - Qana

F qrupu

03:00. Nigeriya - Bosniya və Herseqovina

H qrupu

21:00. Belçika - Rusiya

23 iyun

H qrupu

00:00. Cənubi Koreya - Əlcəzair

G qrupu

03:00. ABŞ - Portuqaliya

B qrupu

21:00. Avstraliya - İspaniya

21:00. Hollandiya - Çili

24 iyun

A qrupu

01:00. Kamerun - Braziliya

01:00. Xorvatiya - Meksika

D qrupu

21:00. Kosta Rika - İngiltərə

21:00. İtaliya - Uruqvay

25 iyun

C qrupu

01:00. Yunanıstan - Fil Dişi Sahili

01:00. Yaponiya - Kolumbiya

F qrupu

21:00. Bosniya və Herseqovina - İran

21:00. Nigeriya - Argentina

26 iyun

E qrupu

01:00. Ekvador - Fransa

01:00. Honduras - İsveçrə

G qrupu

21:00. Portuqaliya - Qana

21:00. ABŞ - Almaniya

27 iyun

H qrupu

01:00. Əlcəzair - Rusiya

01:00. Cənubi Koreya - Belçika

1/8 final

28 iyun

1. 21:00. A1 - B2

29 iyun

2. 01:00. C1 - D2

3. 21:00. B1 - A2

30 iyun

4. 01:00. D1 - C2

5. 21:00. E1 - F2

1 iyul

6. 01:00. G1 - H2

7. 21:00. F1 - E2

2 iyul

8. 01:00. H1 - G2

1/4 final

5 iyul

I. 01:00. 1-in qalibi ilə 2-nin qalibi

II. 21:00. 5-in qalibi ilə 6-nın qalibi

6 iyul

III. 01:00. 3-cü cütün qalibi ilə 4-cü cütün qalibi

IV. 21:00. 7-ci cütün qalibi ilə 8-ci cütün qalibi

Yarımfinal

9 iyul

01:00. I cütün qalibi ilə II cütün qalibi

10 iyul

01:00. III cütün qalibi ilə IV cütün qalibi

3-cü yer uğrunda oyun

13 iyul, saat 01:00.

Final

14 iyul, saat 00:00. /Qol.az/

Tarix
2014.06.09 / 10:30
Müəllif
Axar.az
Şərhlər
Загрузка...
Digər xəbərlər

İbrahimoviç rəqibinə sillə vurdu və qovuldu - Video

Bakı klubundan ukraynalı ilə bağlı qərar

Futbolçularımız dələduzluğa məruz qaldı: 100 min...

Yeni transferlər görəcəksiniz - "Qarabağ"ın prezidenti

Millimizin heyəti açıqladı

DİN-nin komandası Belarusda bürünc qazandı

"Qarabağ" "Qəbələ"yə qalib gəldi - Yeniləndi

“Beşiktaş Azərbaycan”dan duyğulandıran addım - Video

Abasov istefa verdi: Bu şərtlər altında işləyə bilmərəm

Matç bitdi: Ölkəmizi Avroliqada bu klub təmsil edəcək

KULT
<>
Xəbər xətti
 

Səsvermə sona çatdı, nəticələr hesablanır

Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla