Axar.az
Yuxarı
Ana səhifə |     Manşetlər |     Arxiv |     Online ödəmə |     Mobil versiya
22 Fevral 2018


"Trabzonspor" və digər 13 iştirakçı növbəti mərhələdə - UEFA (Yenilənib)

Ana səhifə İdman
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu gün UEFA Avropa liqasında qrup oyunlarının V turu çərçivəsində görüşlər keçirilib.

"Axar.az" xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçisi "Trabzonspor" öz meydanında Kipr təmsilçisi "Apollon Limasol"u qəbul edib. "Trabzonspor" qrup liderliyini davam etdirmək üçün "Appolon Limasol" üzərində qələbə qazanmağa çalışıb ki, bunun da öhdəsindən layiqincə gəlib. Bu nəticələrdən sonra "Trabzonspor" növbəti mərhələyə adını yazdıran 16 komandadan biri olub.

Bu qrupun digər qarşılaşması Polşada yerli Leqiya komandasıyla İtaliya təmsilçisi "Latsiyo" arasında baş tutub. "Latsiyo" Polşa səfərindən qələbəylə ayrılıb.

"Axar.az" "Trabzonspor" qarşılaşmasını canlı olaraq təqdim edib.

Günün digər qarşlaşmalarında qeydə alınan nəticələr bunlardır:

21:00. "Kuban" (Rusiya) 4-0 "Sent Qallen" (İsveçrə)
00:05. "Suonsi" (İngiltərə) 0- 1 "Valensiya" (İspaniya)

00:05. "Çernomorets" (Ukrayna) 2-1 "Dinamo" (Xorvatiya)
00:05. "Ludoqorets" (Bolqarısran) 2-0 PSV (Hollandiya)

00:05. "Elfsborq" (İsveç) 0-1 "Zalsburq" (Avstriya)
00:05. "Esbyerq" (Danimarka) 2-1 "Standard" (Belçika)

21:00. "Rubin" (Rusiya) 1-1 "Maribor" (Sloveniya)
00:05."Uiqan" (İngiltərə) 1-2 "Zulte Varegem" (Belçika)

00:05. "Dnepr" (Ukrayna) 4-1 "Panduri" (Rumıniya
00:05. "Pakuş Ferreyra" (Portuqaliya) - "Fiorentina" (İtaliya)

00:05. APOEL (Kipr) 0-0 Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
00:05. "Bordo" (Fransa) 0-1 "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)

22:00. "Rapid" (Avstriya) 2-1 "Tyun" (İsveçrə)
22:00. "Genk" (Belçika) 3-1 "Dinamo" (Ukrayna)

22:00. "Sevilya" (İspaniya) 1-1 "Eştoril" (Portuqaliya)
22:00."Liberets" (Çexiya) 1-2 "Frayburq" (Almaniya)

22:00. "Riyeka" (Xorvatiya) 0-0 Gimaraynş" (Portuqaliya)
22:00. "Lion" (Fransa) 1-0 "Betis" (İspaniya)

22:00. "Legiya" (Polşa) 0-2 "Latsio" (İtaliya)
22:00. "Trabzonspor" (Türkiyə) 4-2 "Apollon" (Kipr)

22:00. "Tromse" (Norveç) 0-2 "Tottenhem" (İngiltərə)
21:00. "Anji" (Rusiya) 1-1 "Şerif" (Moldova)

22:00. "Alkmaar" (Hollandiya) 2-0 "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
19:00. "Şaxtyor" (Qazaxıstan) 0-2 PAOK (Yunanıstan)

Bu nəticələrdən sonra, "Ludoqorets", "Zalsburq", "Esbyerq", "Rubin" , "Fiorentina", "Dnepr", "Ayntraxt", "Genk", "Liyon", "Trabzonspor", "Latsiyo", "Totenxem", "PAOK", "Alkmar" klubları növbəti mərhələyə yüksəliblər.

Tarix
2013.11.29 / 08:30
Müəllif
Pərviz Həsənov
Şərhlər
Digər xəbərlər

Messinin qol vura bilmədiyi komandaların - Siyahısı

AFFA-dan Qəbələdəki qalmaqalla bağlı sərt qərarlar

Balotelli: Putin, hardasan? - Video

Azərbaycanlı idmançı dopinqə görə cəzalandırıldı

"Bavariya" "Beşiktaş"a 5 verdi - Yeniləndi

Millimiz Makedoniya ilə nə vaxt və harada görüşəcək?

“Qarabağ”ın oyun tarixləri dəyişdirildi

"Ayntraxt"ın baş məşqçisi millimizin üzvündən danışdı

Azərbaycan gimnastlarından böyük uğur

Prezident stadionu üçün Ərdoğandan ad istədi

KULT
<>
Xəbər xətti
 
  
  
  
Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla