Dünən klip təqdimatını təxirə saldı, bu gün çalıb-oxuyur  – Foto/Video
Əməkdar artist Gülyanaq Məmmədova və bacısı Gülyaz Məmmədova hal-hazırda "Space" TV-də "Hər səhər" verilişində oxuyurlar.
Axar.az xəbər verir ki, sərhəd bölgələrində hərbçilərimizin şəhid olmasından sonra heç bir telekanalın əyləncəli verilişləri dayandırmaması xalqın haqlı narazılığına səbəb olub.
Qeyd edək ki, dünən Əməkdar artist Gülyanaq Məmmədova yeni klipini təqdim etməkdən imtina edərək belə demişdi: "Bu gün nəzərdə tutduğumuz klip təqdimatını təxirə saldım. 8 balamız şəhid olub. Çox kədərliyəm. Allah onlara rəhmət etsin, ailələrinə və Azərbaycan xalqına səbir versin. Bu gün matəmdir. Belə bir gündə şadyanalıq etmək, tədbir keçirmək bizə yaraşmaz".
Xatırladaq ki, erməni hərbiçilərinin sərhəd rayonlarımızda atəşkəsi pozması nəticəsində bu gün daha 4 əsgərimiz şəhid olub. 2 gün ərzində Azərbaycan Ordusunun itkisi isə 13-ə çatıb.