Qurban Qurbanov millidə qalacaqmı? - Bu gün bəlli olur
Bu gün AFFA İcraiyyə Komitəsinin 2018-ci ildə son iclası keçiriləcək.
Sportnet.az-ın məlumatına görə, AFFA-nın inzibati binasında təşkil olunacaq toplantıda ilk növbədə, Azərbaycan milli komandasının son 1 il ərzində göstərdiyi nəticələr müzakirə olunacaq. UEFA Millətlər Liqasında mərhələ adlaya bilməyən yığmanın baş məşqçi postunda Qurban Qurbanovun qalıb-qalmayacağı sual doğurur. Düzdür, onunla ötən ilin noyabrında 6 illik müqavilə bağlanılıb. Lakin Qurbanovun ya "Qarabağ", ya da milli komanda seçimini edəcəyi bildirilir. 46 yaşlı mütəxəssisin diqqətini kluba yönəldəcəyinə dair söz-söhbətlər də yayılıb.
Habelə, aşağı yaş qruplarından ibarət yığma komandalar üçün strategiya, Klubların Lisenziyalaşdırması prosesi ilə bağlı maliyyə şəffaflığı mövzuları ətrafında müzakirələr aparılacaq, Hakimlər Komitəsinin tərkibi təsdiqlənəcək və digər məsələlər gündəmə alınacaq.
Qeyd edək ki, iclas saat 11:00-da başlanacaq.