UEFA Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində bu gün keçiriləcək "Sabah" - "Sent Patriks" (İrlandiya) matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
Axar.az xəbər verir ki, komandalar saat 20:00-da başlayacaq matça aşağıdakı tərkibdə çıxacaqlar:
"Sabah": 1. Yusif İmanov, 2. Amin Seydiyev, 44. Sofian Çakla, 3. Con İrazabal, 7. Boyan Letiç, 6. Abdullah Xaybulayev, 4. Elvin Camalov (k), 70. Cesse Sekidika, 11. Kahim Parris, 20. Coy Lens-Mikels, 18. Pavol Şafranko.
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev, 94. Rəvan Mirzəmmədov, 5. Rəhman Daşdəmirov, 9. Anatoli Nuriyev, 10. Namik Ələskərov, 14.İqor Noqeyra, 17. Tellur Mütəllimov, 22. Abdulla Rzayev, 33. Camal Cəfərov, 77. Şakir Seyidov, 88. Xəyal Əliyev, 99. Nyeqos Kupusoviç.
"Sent Patriks": 94. Jozef Ananq, 3. Antoni Breslin, 5. Tom Qrivosti, 4. Jozef Redmond (k), 21. Aksel Syöberq, 6. Ceymi Lennon, 17. Romal Palmer, 8. Kris Forrester, 20. Cek Mölreni, 26. Zaxari Elbuzedi, 9. Meyson Melia.
Ehtiyat oyunçular: 1. Daniel Rocers, 9. Meyson Melia, 10. Kian Levi, 11. Ceyson Makklilland, 14. Brendon Keyvinic, 16. Aaron Bolcer, 19. Aleks Nolan, 22. Konor Kili, 23. Rayan Maklauclin, 24. Luk Törner, 30. Al-Amin Kazeem, 31. Maykl Nuunan.
"Sabah" - Sent Patriks" oyunu start götürdü.
27-ci dəqiqədə Çakla birbaşa qırmızı vərəqə alaraq "Sabah"ı azlıqda qoydu.
50-ci dəqiqədə Elbuzedi "Sent Patriks"i hesabda önə keçirdi: 0-1.
"Sabah" səfərdə olduğu kimi öz meydanında da 1-0 məğlub olaraq Konfrans Liqasında mübarizəni dayandırdı.