Azərbaycan XİN-dən Tiflisə təşəkkür
Gürcüstan Xarici İşlər naziri David Zalkaliani Tiflis teleqülləsinin Azərbaycan bayrağının rəngləri ilə işıqlandırılması ilə əlaqədar Tvitter hesabında paylaşım edib.
Axar.az xəbər verir ki, XİN başçısı paylaşımında ölkəsinin koronavirusla mübarizədə Azərbaycanla həmrəy olduğunu və dəstəklədiyini qeyd edib.
“Tiflis teleqülləsi ümid, dəstək və həmrəylik mesajı olaraq COVID-19 pandemiyasından zərbə almış Azərbaycanın bayrağının rəngləri ilə işıqlandırılıb. Biz hamımız eyni gəmidəyik. Biz birlikdə qalib gələcəyik”, - deyə paylaşımda bildirilib.
Azərbaycan XİN isə Tiflisə həmrəylik mesajına görə təşəkkür edib. Nazirliyin Tvitter hesabında yerləşdirilən paylaşımda həmrəylik mesajına görə Gürcüstana təşəkkür edilib.
“Tbilisidə televiziya qülləsini Azərbaycan bayrağının rəngləri ilə işıqlandıraraq Gürcüstan Azərbaycanla həmrəylik nümayiş etdirib. Təşəkkür edirik, dost Gürcüstan”, - deyə paylaşımda qeyd edilib.