"Kapital Bank"dan qadınlar üçün xüsusi kampaniya
"Kapital Bank" 8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə "İkiqat Xoşbəxtlik" kampaniyasına start verib.
Bankdan Axar.az-a bildirilib ki, martın 6-7-də "Kapital Bank"dan nağd pul krediti əldə etmək istəyən xanım müştərilərə illik faiz dərəcəsində 2 faiz endirim təqdim ediləcək. Kredit rəsmiləşdirilməsi zamanı komissiya 0 faiz təşkil edəcək.
Qeyd edək ki, "Kapital Bank"da "Gündəlik tələbat krediti"nin məbləği 300 – 20 min manat təşkil edir, müddəti isə 3 aydan 36 ayadək rəsmiləşdirilə bilər. Bu məhsul üzrə kreditlər əməkhaqqı və ya təqaüdünü "Kapital Bank"dan alan müştərilərə şamil edilir. Kredit rəsmiləşdirilməsi üçün əməkhaqqı və ya təqaüd kartı, həmçinin şəxsiyyəti təsdiq edən sənəd tələb olunur. Kredit barədə ətraflı məlumatı https://kapitalbank.az/loans/cash?hl=az-dan almaq mümkündür.
Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan "Kapital Bank" 90 filialı və 4 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət etmək olar.