Ramil Usubov xüsusi əməliyyat qrupu yaratdı
Zaqatala rayonunda diş texnikinin evinə silahlı basqın edən maskalı şəxslərin axtarışı işlər davam etdirilir. Bu məqsədlə Zaqatala Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarından ibarət xüsusi əməliyyat-istintaq qrupu yaradılıb.
"Axar.az" xəbər verir ki, aparılan tədbirlər zamanı cinayətkarların kimliyinin müəyyən edilməsi istiqamətində bəzi məlumatlar əldə edilib. Lakin istintaq sirri olduğundan onlar açıqlanmır.
Qeyd edək ki, maska taxmış 3 naməlum şəxs dekabrın 5-dən 6-na keçən gecə saat 04.00-da, Zaqatala rayonunun Danaçı kənd sakini, diş texniki işləyən 1952-ci il təvəllüdlü Qurban Məhəmməd oğlu Qurqunayevin evinə silahlı basqın edib. Quldurlar ev sahibini həyat yoldaşı və gəlininin gözü qarşısında döyərək ondan pullarını tələb ediblər. Ev sahibini döydükdən sonra evdə olan külli miqdarda pulu götürərək hadisə yerindən qaçıblar (Trend).