Partiya sədrindən Tolikə cavab gəldi
"Bu gün ölkənin ən böyük problemi Nadir Qafarzadəylə Cavanşir Məmmmədovun davasıdır. Siyasi partiyanın başqanı "Facebook"da Nadirin adını hallandırırsa, o zaman nə xoş Nadirə, nə xoş Cavanşirə. İnsanlar əgər o partiyanın siyasətiylə gedirsə, yazıqlar olsun". Bu sözləri prodüser Tolik telekanallardan birində çıxışı zamanı deyib.
Xatırladaq ki, prodüser Tolikin siyasi partiya lideri deyə ittiham etdiyi şəxs oktyabrın 28-i "Qafqazinfo.az" saytında gedən ""Maral"la tutuzdurur, "Gey"lə otuzdurur..." yazısının müəllifi "Demokratik Maarifçilik partiyası"nın sədri Elşən Musayevdir.
Elşən Musayev "Axar.az"a açıqlamasında: "Mən o çıxışa baxmışam və düşünmürəm ki, orada xüsusi təhqir var və orda ad da çəkilmir. Bu məsələləri çox adam müzakirə edir, amma mən Tolikə baş qoşmaq istəmirəm. Düşünürəm ki, yazdığım yazının başlığına diqqət yetirəndən sonra içindəki mətn oxunmalı və daha sonra şərh edilməli idi. Yazı bütünlükdə siyasi məğzdədi. Sadəcə, orda başlıq hansısa formada sayt tərəfindən qoyulursa, bu o demək deyil ki, biz şou-biznes məsələlərinə münasibət bildiririk. Yazının son abzasında bənzətmə olub və həmin bu bənzətmə də bir, ya iki cümlədən ibarət olub. Başlıq da həmin cümlədən çıxarılıb".