"Kapital Bank"dan neftçilərə qızıl kimi təklif
20 Sentyabr Neftçilər Günü münasibətilə ölkənin birinci bankı Kapital Bank neftçilərə bu il də xüsusi fürsət təqdim edir. Belə ki, neftçilər 10.9%-dən başlayan şərtlərlə 50 000 manatadək məbləğdə krediti 59 ayadək müddətə əldə edəcəklər.
Kredit rəsmiləşdirilməsi üçün Birbank mobil tətbiqi, birbank.az və ya kapitalbank.az saytı vasitəsilə onlayn müraciət edə, həmçinin istənilən Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərlər. Qeyd edək ki, digər banklarda kredit öhdəliyi olanlar, eləcə də əməkhaqqı alan şəxslər də bu xüsusi imkandan yararlana bilərlər.
Kredit şərtləri barədə ətraflı məlumat və müraciət etmək üçün:
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holdinqə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 118 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün - https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün -https://kbl.az/prcrc.