Axar.az
Yuxarı

Axar.Az Logo

"Trabzonspor" və digər 13 iştirakçı növbəti mərhələdə - UEFA (Yenilənib)

Ana səhifə İdman
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu gün UEFA Avropa liqasında qrup oyunlarının V turu çərçivəsində görüşlər keçirilib.

"Axar.az" xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçisi "Trabzonspor" öz meydanında Kipr təmsilçisi "Apollon Limasol"u qəbul edib. "Trabzonspor" qrup liderliyini davam etdirmək üçün "Appolon Limasol" üzərində qələbə qazanmağa çalışıb ki, bunun da öhdəsindən layiqincə gəlib. Bu nəticələrdən sonra "Trabzonspor" növbəti mərhələyə adını yazdıran 16 komandadan biri olub.

Bu qrupun digər qarşılaşması Polşada yerli Leqiya komandasıyla İtaliya təmsilçisi "Latsiyo" arasında baş tutub. "Latsiyo" Polşa səfərindən qələbəylə ayrılıb.

"Axar.az" "Trabzonspor" qarşılaşmasını canlı olaraq təqdim edib.

Günün digər qarşlaşmalarında qeydə alınan nəticələr bunlardır:

21:00. "Kuban" (Rusiya) 4-0 "Sent Qallen" (İsveçrə)
00:05. "Suonsi" (İngiltərə) 0- 1 "Valensiya" (İspaniya)

00:05. "Çernomorets" (Ukrayna) 2-1 "Dinamo" (Xorvatiya)
00:05. "Ludoqorets" (Bolqarısran) 2-0 PSV (Hollandiya)

00:05. "Elfsborq" (İsveç) 0-1 "Zalsburq" (Avstriya)
00:05. "Esbyerq" (Danimarka) 2-1 "Standard" (Belçika)

21:00. "Rubin" (Rusiya) 1-1 "Maribor" (Sloveniya)
00:05."Uiqan" (İngiltərə) 1-2 "Zulte Varegem" (Belçika)

00:05. "Dnepr" (Ukrayna) 4-1 "Panduri" (Rumıniya
00:05. "Pakuş Ferreyra" (Portuqaliya) - "Fiorentina" (İtaliya)

00:05. APOEL (Kipr) 0-0 Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
00:05. "Bordo" (Fransa) 0-1 "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)

22:00. "Rapid" (Avstriya) 2-1 "Tyun" (İsveçrə)
22:00. "Genk" (Belçika) 3-1 "Dinamo" (Ukrayna)

22:00. "Sevilya" (İspaniya) 1-1 "Eştoril" (Portuqaliya)
22:00."Liberets" (Çexiya) 1-2 "Frayburq" (Almaniya)

22:00. "Riyeka" (Xorvatiya) 0-0 Gimaraynş" (Portuqaliya)
22:00. "Lion" (Fransa) 1-0 "Betis" (İspaniya)

22:00. "Legiya" (Polşa) 0-2 "Latsio" (İtaliya)
22:00. "Trabzonspor" (Türkiyə) 4-2 "Apollon" (Kipr)

22:00. "Tromse" (Norveç) 0-2 "Tottenhem" (İngiltərə)
21:00. "Anji" (Rusiya) 1-1 "Şerif" (Moldova)

22:00. "Alkmaar" (Hollandiya) 2-0 "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
19:00. "Şaxtyor" (Qazaxıstan) 0-2 PAOK (Yunanıstan)

Bu nəticələrdən sonra, "Ludoqorets", "Zalsburq", "Esbyerq", "Rubin" , "Fiorentina", "Dnepr", "Ayntraxt", "Genk", "Liyon", "Trabzonspor", "Latsiyo", "Totenxem", "PAOK", "Alkmar" klubları növbəti mərhələyə yüksəliblər.

Tarix
2013.11.29 / 08:30
Müəllif
Pərviz Həsənov
Şərhlər
Digər xəbərlər

Tokio-2020: 10 idmançımız mübarizəyə başlayır

Benzema koronavirusa yoluxdu

Şahmatçımız beynəlxalq turnirin qalibi oldu

Dünya kuboku: Durarbəyli məğlub oldu

Karpin Rusiya yığmasına baş məşqçi təyin edildi

Tokiodakı olimpiya məşəli söndü

Mahir “Legiya”nın yeni formalarını təqdim etdi - Foto

Tokio-2020: Olimpiya məşəli alovlandırıldı

Olimpiadaya qatılan 106 nəfərdə virus aşkarlandı

Tokio-2020: İdmançılarımızın rəqibləri məlum oldu

KULT
Xəbər xətti
  
  
  
yatsan
Axar.az'da reklam Bağla
Reklam
Bize yazin Bağla